Dış Cephe ve Cam Temizliği
 
Emeksan Temizlik Şirketi olarak ofis temizliği, periyodik ekip temizliği, inşaat sonrası temizlik, hali ve koltuk yıkama, zemin bakımı ve cilalama, elektronik eşya ve sistem odası temizliği, banka temizliği, alışveriş merkezi temizliği, hastane temizliği, organizasyon ve fuar temizliği vb gibi temizlik hizmetleri vermekteyiz. Cam ve dış cephe temizliği de vermiş olduğumuz bu hizmetlerden biridir. Cam ve dış cephe temizliği mutlaka profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılması gereken bir hizmettir. Çalışma ortamı olarak yüksek iş güvenliği önlemleri alınmalıdır. Bu hizmetin verilmesinde dikkat edilmesi gereken birçok etken vardır. Almış olduğunuz hizmet hakkında detaylı bir şekilde bilgi almanız ve bu hizmeti veren firmaların dikkat etmesi gereken unsurları gözlemlemeniz açısından aşağıda cam ve dış cephe temizliği hizmeti uygulanırken dikkat edilmesi gereken unsurları ve bu hizmet hakkındaki detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz.
 
Öncelikle yapılması gereken işlem cam ve dış cephe temizliği yapılacak  olan binanın keşfıdır. Binanın  mimarı yapısına ve kaplama malzemelerine göre cam temizleme metodu farklılık göstermektedir. Mimarı yapı temizlik hizmeti verirken kullanacağınız yardımcı ekipmanları belirler. (Monteli asansör , mobil vinç,uzatma vb.). Dış cephede kullanılan malzeme (cam giydirme, aliminyum kompozit,taş,granit vb) işe diş cephe temizliği metodunu ve kullanılacak kimyasalı belirler.Cam giydirme bir cepheyi temizlerken kullandığınız temizlik kimyasalını taş veya aliminyum kompozit giydirme cepheye kullanamazsınız.Yanlış kimyasalların yanlış yüzeylere kullanılması sonucu dış cepheniz zarar görebilir. Keşif yapmadan fiyat veren temizlik şirketlerinden kaçının.Temizleme işlemine başlamadan önce ilk yapılması gereken şey güvenlik önlemlerinin alınmasıdır.Yüksek ve iş güvenliği açısından riskli bir alanda çalışıldığı için tüm önlemler alınmalıdır.Çalışmaya başlamadan önce asansörlerin çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.Emniyet kemerleri takılmalıdır.Hava durumu ve rüzgar gözlemlenmeli ve bu gözlem sonucuna göre temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir.hafif rüzgarlı ise vantuz kullanılır.Şiddetli rüzgar var ise cam temizleme işlemi ertelenmelidir.Mobil vinç yardımı ile yapılan temizlik işlemlerinde trafiği etkileyen bir durum varsa gerekli izinler alınmalı ve yol etrafında güvenlik tedbirleri alınmalıdır.Temizlik şirketimiz trafiği etkileyen bu tür projelerde tüm gerekli izinleri  belediye ve kurumlardan  bizzat alarak çalışır.
 
Görünürde basit gibi görünen temizlik işlemleri, sizinde gördüğünüz gibi teferruatlı,riskli ve işi bilen kişiler tarafından verilmesi gereken hizmetlerdir.Yanlış uygulamalar,gerekli önlem ve izinlerin alınmaması,yanlış kimyasal seçimi sonucu mağdur olmamak için lütfen bu unsurlara dikkat ediniz.
 
Binaların mimarı yapısına uygun olarak, mobil vinç veya dış cephe asansörü yardımı ile  İŞG standartlarına uygun olarak, tüm cam ve dış cepheleriniz için sunduğumuz temizlik hizmetidir.
 
 
胸部是非常脆弱的,因此除了要多吃有利于增大胸部食物外燕窝酒酿蛋丰胸,还必须少吃一些“毁胸”的食物。无论是不是丰胸产后丰胸产品,冰冻的食物都必须少吃。因为冰冻的饮食会影响血气的运行酒酿蛋丰胸。汽水、雪糕等冰冻食物,会让血气旺不起来粉嫩公主