Ofis Temizliği
Emeksan Temizlik Şirketi olarak cam ve dış cephe temizliği, hali ve koltuk yıkama, periyodik ekip temizliği, endüstriyel temizlik, inşaat sonrası temizlik, zemin bakımı ve cilalama, elektronik eşya ve sistem odası temizliği, banka temizliği, alışveriş merkezi temizliği, hastane temizliği, organizasyon ve fuar temizliği vb. gibi temizlik hizmetleri vermekteyiz. Ofis temizliği hizmeti de temizlik şirketimizin vermiş olduğu hizmetlerden biridir. Yaşam alanlarımızın dışında çalışma alanlarımızın da hayatımızda yeri büyüktür. Ofis ve büromuzda kimi zaman evimizde geçirdiğimiz zamandan daha çok zaman geçirmekteyiz. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu ofislerin hijyenik ve temiz olması hem beden hem de ruh sağlığımız açısından çok önemlidir. Alacak olduğunuz hizmet hakkında detaylı bir şekilde bilgi almanız ve bu hizmeti veren firmaların dikkat etmesi gereken unsurları gözlemlemeniz açısından aşağıda ofis temizliği hizmeti uygulanırken dikkat edilmesi gereken unsurları ve bu hizmet hakkındaki detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz.
 
Bu hizmetimiz de diğer hizmetlerde olduğu bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Binanın büyüklüğü, çalışan işçi sayısı ve yoğunluğu gibi birçok etken uygulanacak temizlik uygulamasının şeklini değiştirmektedir. Bizim tarafımızdan görevlendirilecek olan temizlik ekibi;
 
* Masalar temizlenmesi
* Sandalye ve koltuklar silinmesi
* Kapıların silinmesi
* Telefon, bilgisayar ve elektronik eşyalar
* Cam ve çevrelerin temizliği
* Zeminin süpürülmesi
* Tuvalet ve lavaboların temizliği
* Mutfak temizliği
* Varsa diğer bölüm ve ofis ekipmanlarının temizlenmesi
* Masa düzeni
 
Çöplerin toplanması gibi işlemleri yapmakla yükümlüdür. Ofis ve bürolarımız içerisinde hassas ekipman, elektronik eşya ve önemli dökümanlar bulunmaktadır. Bu ortamda çalışacak her personel güvenilir ve dikkatli olmalıdır. Bu ortamlarda uygulanacak yanlış temizlik uygulaması yada dikkatsizlik ofisinizde ve işinize büyük zararlar verir. Temizlik şirketimiz böyle mağduriyetler yaşamamanız adına güvenilir ve profesyonel temizlik ekibiyle hizmetinizdedir.
胸部是非常脆弱的,因此除了要多吃有利于增大胸部食物外燕窝酒酿蛋丰胸,还必须少吃一些“毁胸”的食物。无论是不是丰胸产后丰胸产品,冰冻的食物都必须少吃。因为冰冻的饮食会影响血气的运行酒酿蛋丰胸。汽水、雪糕等冰冻食物,会让血气旺不起来粉嫩公主