HABERLER
   Temizlik Şirketlerinin Koltuk Yıkama Teknikleri - Koltuk Nasıl Yıkanır ? 12.11.2015
Koltuk Temizlik Firmaları
İSTANBUL VE TÜRKİYE NİN DİĞER İLLERİNDE BULUNAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ NİN NEREDEYSE HEPSİ KOLTUK TEMİZLİK HİZMETİ SUNMAKTADIR.KOLTUK CİNSİNE VE DÖŞEMESİNE GÖRE KULLANILACAK METODLARLA , TEMİZLİK ŞİRKETLERİ NDEN BU HİZMETİ HIZLI VE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ALABİLİRSİNİZ.
 
 
KOLTUK YIKAYAN TEMİZLİK PERSONELİ İHTİYACI OLAN MALZEME VE EKİPMANLARI HAZIRLAYARAK GÖREV YERİNE GİDER. KOLTUK YIKAMA İŞLEMİNDE İHTİYAÇ DUYULAN MALZEMELER, ISLAK VAKUM, KOLTUK YIKAMA APARATI, SU, HALI ŞAMPUANI., LEKE SÖKÜCÜ, KOLTUK FIRÇASI, KOVA, ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE.KOVADA  SU İLE ÜRÜN GEREKLİ MİKTARDA HAZIRLANIR.YIKANACAK KOLTUK ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İLE SÜPÜRÜLEREK TOZLARI ALINIR.
 
TOZU ALINAN KOLTUK HAZIRLANAN ÜRÜNLÜ SU İLE FIRÇALANIR. KOLTUK ÜZERİNDE LEKE VARSA LEKENİN ÜZERİNE  HALI LEKE ÇÖKÜCÜ  TEMİZLİK MADDESİ DÖKÜLEREK TEMİZLENİR.KOLTUĞUN TAMAMI ÜRÜNLÜ SU İLE İYİCE FIRÇALANARAK TEMİZLENİR. FIRÇALAMA İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA ISLAK VAKUM MAKİNESİNİN VAKUM DEPOSUNA TEMİZ SU KONULARAK BELİRLİ MİKTARDA ÜRÜN KATILIR. VAKUM MAKİNESİ KULLANMA TALİMATINA GÖRE KOLTUKTA KALAN SULAR ISLAK VAKUM MAKİNESİ İLE ÇEKİLİR. SU KOLTUKTAN TAMAMEN ÇEKİLDİĞİNE EMİN OLUNCAYA KADAR İŞLEM TEKRARLANIR.
 
KOLTUK KURUMASI İÇİN HAVA ALACAK ŞEKİLDE BEKLETİLİR.ISLAK VAKUM MAKİNESİNİN PİS SU DEPOSU BOŞALTILARAK TEMİZLENİR VE MAKİNE TEMİZ BİR ŞEKİLDE DEPOYA BIRAKILIR.DİĞER MALZEMELER TOPLANIR VE YERLERE DAMLAYAN SULAR TEMİZLENEREK ZEMİN TEMİZLENİR
.   
 
Kaynak:EMEKSAN Temizlik Şirketi Talimatlar El Kitabı        
 
Her hakkı saklıdır.        
 
www.emeksan.com 
 
胸部是非常脆弱的,因此除了要多吃有利于增大胸部食物外燕窝酒酿蛋丰胸,还必须少吃一些“毁胸”的食物。无论是不是丰胸产后丰胸产品,冰冻的食物都必须少吃。因为冰冻的饮食会影响血气的运行酒酿蛋丰胸。汽水、雪糕等冰冻食物,会让血气旺不起来粉嫩公主